Strona główna

Polski Związek Chórów i Orkiestr Oddział Kujawsko-Pomorski

Witamy na stronie głównej Kujawsko-Pomorskiego Oddziału

Polskiego Związku Chórów i Orkiestr

Zrzeszamy

Zrzeszamy amatorskie zespoły muzyczne Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Organizujemy

Organizujemy liczne imprezy kulturalne w całym regionie

Muzykujemy

Propagujemy narodową oraz międzynarodową kulturę muzyczną

Janusz Stanecki - Prezes Oddziału

Eugeniusz Kubski - Wiceprezes ds. chórów

Mariusz Mikołajczak - Wiceprezes ds. orkiestr

Irena Nowak - Skarbnik

Łukasz Łodygowski

Adam Filipski

Zbigniew Raczkowski

Kaja Potrzebska

Marcin Makowski

Wojciech Putz

Władysław Rybacki

prof. dr hab. Jan Lach - Dyrektor Artystyczny

dr Magdalena Filipska

Robert Stranc

Zbigniew Jodłowski

dr hab. Renata Szerafin-Wójtowicz

mjr dr Dominik Sierzputowski

Janusz Sierszulski

Krzysztof Beszczyński

Towarzystwo Śpiewu Halka z Inowrocławia

dyrygent - Waldemar Szafrański, prezes - Eugeniusz Kubski

Zespół Wokalny Brzozowiacy

dyrygent - Jan Chęsy, prezes - Irena Owczarzak

Chór Cantare z Białych Błot

dyrygent - Zbigniew Rydelski, prezes - Irena Nowak

Chór Młodzieżowy Inovroclaviensis Cantans

dyrygent - Danuta Szyma, Izabela Szyma-Wysocka

Zespół Muzyki Dawnej Musiqa Antiqua Inovroclaviensis

dyrygent - Danuta Szyma, Izabela Szyma-Wysocka

Chór Męski im. S. Moniuszki w Żninie

dyrygent - Beata Różańska, prezes - Wojciech Putz

Towarzystwo Śpiewu Chór Męski Halka w Bydgoszczy

dyrygent - Kaja Potrzebska, prezes - Krzysztof Sowa

Chór Orfeusz ze Śliwic

dyrygent - Waldemar Jażdżewski

Chór Mieszany Dzwon w Bydgoszczy

dyrygent - Agnieszka Jędrzejewska-Stachura, prezes - Henryka Zaraś

Chór Harmonia ze Strzelna

dyrygent - Ewelina Boesche-Kopczyńska

Chór Kameralny Akademii Muzycznej w Bydgoszczy

dyrygent - Janusz Stanecki, Magdalena Filipska, prezes - Adam Kujawski

Chór Solo il Canto

dyrygent - Szymon Thiesler

Chór Lutnia Nova z Aleksandrowa Kujawskiego

dyrygent - Kaja Potrzebska, prezes - Cezariusz Pilewski

Chór Św. Cecylia z Chełmży

dyrygent - Tomasz Niżygorocki, prezes - Hanna Jeżewska

Towarzystwo Śpiewacze Lutnia w Toruniu

dyrygent - Agnieszka Brzezińska

Zespół Śpiewaczy Appassionata z Torunia

dyrygent - Józef Hołubek, prezes - Bożena Kiziuk

Orkiestra OSP w Pruszczu Pomorskim

dyrygent - Tomasz Berent

Orkiestra Campanella z Cekcyna

dyrygent - Adam Filipski, prezes - Magdalena Filipska

Mogileńska Orkiestra Dęta

dyrygent - Mariusz Mikołajczak

Orkiestra Dęta Solino

dyrygent - Edward Piórek, prezes - Zbigniew Raczkowski

Orkiestra Dęta w Dobrczu

dyrygent - Adam Idziński

Janowiecka Orkiestra Dęta

dyrygent - Stanisław Rozmarynowski

Orkiestra Dęta OSP z Zakrzewa

dyrygent - Roman Organiściak

Orkiestra OSP z Bobrownik

dyrygent - Alina Podolak

Gminna Orkiestra Dęta z Wierzbinka

dyrygent - Miłosz Kucal

Orkiestra Dęta OSP z Grabkowa

dyrygent - Marian Ropejko

Odtwórz wideo